Stavební příručka 3.0

Na základě zpětné vazby, námětů a ohlasů (díky za ně 🙏) jsme spustili digitální verzi stavební příručky, Stavební příručku 3.0. Digitální verze Stavební příručky vychází z tištěné verze Stavební příručky (2. vydání) a je rozšířena o nová témata.

Stavební příručka 3.0

Rádi byste nahlédli za oponu vzniku Stavební příručky 3.0?

Digitální verze

Všechna témata z tištěné verze najdete i v digitální verzi s tím, že témata jsou průběžně aktualizována. Pokud téma aktualizováno není, může to být způsobeno tím, že původní zdroje jsou v procesu změn a plánuje se jejich nové vydání. Příkladem mohou být např. obecně technické požadavky na výstavbu, které budou revidovány v návaznosti na nový Stavební zákon.

Digitální verzi Stavební příručky najdete na wiki.stavebniprirucka.cz.

Jak získat přístup?

Digitální verze je prozatím ve zkušebním módu a přístup do ní budeme odbavovat postupně, prosíme tedy o strpení. Přednostní přístup dostanou všichni, kteří nám pomohli s průzkumem, jak má Stavební příručka vypadat (pokud uvedli svůj kontakt a e-mail) nebo se aktivně zapojili do její tvorby. Pokud máte zájem o přístup do Stavební příručky 3.0, zaregistrujte se, prosím.

Registrujte se pro získání přístupu do Stavební příručky 3.0.

Zpětná vazba

  • Našli jste zastaralý zdroj nebo neplatnou informaci?
  • Rádi byste doplnili něco z vlastní praxe?
  • Chybí vám v příručce nějaké téma?
  • Máte něco na srdci?

Dejte nám vědět, jsme jedno velké ucho. A předem děkujeme za vaše náměty a připomínky.

Zpětnou vazbu, náměty nebo chyby nám prosím piště do online formuláře.

Dostupnost

  • Vybraná témata Stavební příručky jsou volně dostupná (bez registrace) v sekci malá Stavební příručka.
  • Ostatní témata jsou dostupná pro registrované uživatele zdarma do konce roku 2023.

Cena

Digitální verze stavební příručky aktuálně běží ve zkušebním provozu, kdy přístup k ní získá zdarma každý, kdo se zaregistruje. Přístup zdarma bude platný do konce roku 2023. V roce 2024, po otestování a na základě zpětné vazby uživatelů bychom rádi nastavili vstřícnou licenční politiku, tak aby digitální verze byla dostupná pro kohokoliv a současně se pokryly náklady na její provoz a případnou aktualizaci.